Barman v 5* hotelu (Brno)

Nabízíme dlouhodobou práci na pozici Barman/Pracovník lobby baru v 5* hotelu v Brně. Nástup možný IHNED.

Náplň práce:

  • obsluha hostů,
  • příprava kávy, koktailů,
  • úprava nápojového lístku
  • komunikace s vedoucími,
  • dodržování hygienických norem a vnitřních pravidel

Požadujeme:

  • příjemné vystupování,
  • potravinářský průkaz,
  • zkušenost v oboru,
  • znalost přípravy drinků a kávy,
  • samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • dlouhodobou práci na plný úvazek,
  • stabilní zázemí a přátelský kolektiv,
  • 12hod. směny, krátký/ dlouhý týden,
  • možnost záloh,
  • mzda 200 Kč/hod + spropitné, které činí měsíčně v průměru 10-15 000Kč

V případě zájmu zašlete svůj životopis nebo nás kontaktujte na tel.: 778 057 474 email: brno@abzakovo.eu

Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.

Kontakt: Abzakovo - Brno
Trnitá 9
Brno

Telefon: 778 057 474
774 404 333

Místo práce: Brno

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Plat: 170 Kč/hodinu

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé