Dělník na obsluhu válcových strojů Pardubice 160 – 190 Kč/hod.

Pro našeho významného klienta, který se zaobírá aplikací energetických materiálů pro civilní použití, otevíráme náborové řízení na pozici Dělník na obsluhu strojů ve výrobě. Místo výkonu práce je v Pardubicích (SEMTÍN).

Pracovní náplň

  • Obsluha a kontrola chemických strojů,
  • Balení vyrobeného materiálu,
  • Manipulace se střelným prachem
  • Výroba průmyslové trhaviny
  • Práce u válcových strojů
  • Přeprava, skladování samotného výrobku,
  • Práce v 2 směnném provozu 6:00 – 14:00/ 14:00 – 22:00.

Požadujeme

  • Manuální zručnost,
  • Dobrá fyzická zdatnost,
  • Spolehlivost a zodpovědnost,
  • Vzdělání technického směru – výhodou.

Nabídka

  • Dlouhodobou spolupráci u stabilního zaměstnavatele,
  • Motivační mzdové ohodnocení, po zkušební době 190Kč/hod.,
  • Různorodá pracovní náplň,
  • Příplatky za práci ve ztíženém pracovním prostředí – dobrovolné,
  • Volné víkendy,
  • Možnost profesního růstu, vzdělání a rozvoje,
  • Přátelský kolektiv,
  • Zaučení od zkušených kolegů.

Poznámka

V případě zájmu posílejte své CV na hradec@abzakovo.eu nebo volejte na tel.: +420 775 222 475

Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.

Kontakt: Abzakovo - Hradec Králové
Veverkova 1343
500 02 Hradec Králové

Telefon: 775 222 475
608 497 474

Místo práce: Pardubice

Plat: 160 - 190 Kč/hodinu

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé