Frézař CNC ve strojírenství – Kroměříž až 35 000Kč

Do prosperující strojírenské firmy, která se zaobírá především výrobou průmyslových nožů a dalších strojírenských dílu pro dřevozpracující a recyklační průmysl, hledáme nového/novou kolegu/kolegyni, na pozici Frézař CNC ve strojírenství.

Náplň práce:

  • Podíl na výrobě průmyslových nožů
  • Čtení z výkresové dokumentace
  • Obsluha CNC frézovací centra
  • Provádění průběžných kontrolních měření výrobků
  • Zajišťování základní údržby strojů a pracoviště

Požadujeme:

  • Zkušenosti ze strojírenské výroby výhodou
  • Znalost čtení z výkresové dokumentace
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu (Po-Pá)
  • Zodpovědnost, spolehlivost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Manuální zručnost

Nabízíme:

  • Dlouhodobou práci ve stabilní společnosti
  • Mzdu až 30 000Kč
  • Zaškolení od zkušených kolegů
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Půlroční a roční prémie
  • Stravenky, obědy ve firemní jídelně
  • 5 týdnů dovolené
  • Benefitní poukázky Edenred

V případě zájmu zašlete svůj životopis nebo nás kontaktujte na tel.: 778 057 474, email: admin@abzakovo.eu

Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.

Kontakt: Abzakovo - Brno
Trnitá 9
60200 Brno

Telefon: 778 057 474
773 666 941

Místo práce: Kroměříž

Plat: 35000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé