Hledáme šikovné pracovní na obsluhu NC pil - Náměšť nad Oslavou

Hledáme šikovné pracovníky na obsluhu NC pil v Náměšti nad Oslavou

Jsi spolehlivý a samostatný pracant? Pak hledáme právě Tebe!Sháníme kolegu na pozici Obsluha NC pil.Přidáš se?

Náplň práce:• příjem a složení materiálu, kontrola množství, šarží, jakosti, uskladnění na pozice ve skladu, založení kopie dodacího listu, značení materiálu šaržemi, inventarizace• potvrzení dodacích listů, příjmu nebo výdeje ze skladu, odpis materiálu• vedení skladu (organizace, skladování) s tyčovým materiálem a profily• výdej mezikruží k dělenému materiálu (pro zahájení výroby)• pravidelné inventury tyčového materiálu• výstupní kontrola dělených dílů, očištění a paletizace materiálů• plánování operací pro dělení• dělení materiálu (obsluha pil)• třídění odpadů podle legislativy, vyprazdňování kontejnerů se šponami

Požadujeme:• obsluha VZV (stačí nám zkušenosti)• obsluha zdvihacích zařízení• orientace ve výkresové dokumentaci• samostatnost, sebekontrola, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:• Práci v zázemí stabilní firmy• Měsíční bonusy podle dosažených výsledků• Roční odměny podle výsledků firmy• Zajištěné stravování s příspěvkem zaměstnavatele nebo stravenkový paušál• Firemní zvýhodněné tarify u mobilního operátora• Zvýhodněná cena při nákupu nového osobního vozu (Škoda)• Pracoviště v Náměšti nad Oslavou

Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.

Kontakt: Abzakovo - Hradec Králové
Veverkova 1343
500 02 Hradec Králové

Telefon: 775 222 475
608 497 474

Místo práce: Náměšť nad Oslavou

Plat: 25000 - 25000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé