Housekeeper v 5* hotelu (Brno) – 150Kč/hod

Nabízíme dlouhodobou práci na pozici Housekeeper v 5* hotelu v Brně. Nástup možný IHNED.

Náplň práce:

  • příprava příjezdového pokoje,
  • úklid pobytového/odjezdového pokoje,
  • příprava úklidového vozíku, převzetí spotřebních předmětů, prádla,
  • provádění činností v souladu se standardy hotelového zařízení,
  • uskutečnění všech činností pro maximální spokojenost ubytovaných hostů

Požadujeme:

  • pracovitost, spolehlivost a cit pro pořádek,
  • preciznost,
  • zkušenost na obdobné pozici

Nabízíme:

  • dlouhodobou práci,
  • stabilní zázemí, přátelský kolektiv,
  • místo výkonu práce v centru města Brna,
  • jistotu pravidelného příjmu,
  • směny dle domluvy, ranní / odpolední,
  • možnost záloh,
  • mzda 150Kč/hod

V případě zájmu zašlete svůj životopis nebo nás kontaktujte na tel.: 778 057 474 email: brno@abzakovo.eu

Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.

Kontakt: Abzakovo - Brno
Trnitá 9
Brno

Telefon: 778 057 474
774 404 333

Místo práce: Brno

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 150 Kč/hodinu

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé