Obsluha dělicích strojů Chrudim– nástup Ihned!

Hledáme šikovné zdatné pracovníky do výroby na pravidelnou a dlouhodobou spolupráci.

Co Vás čeká:obsluha dělicích strojůkompletacekontrola chodu strojeVětšinou 1 směnný provoz, ale počítejte raději i s 2 směnný provoz 6–14:00 – 14:00 – 22:00.spolupráce s ostatními kolegy

Co od Vás očekáváme:

  • jeřábnické zkoušky a papíry na VZV
  • výhodou strojírenský vyučení, ne podmínkou
  • manuální zručnost
  • pravidelnou docházku
  • zodpovědnost

Co Vám nabízíme:

  • pravidelnou dlouhodobou práci
  • super kolektiv
  • podporu od kolegů

mzdu 144,–Kč/hod + 9,–Kč/hod příplatek za odpolední směnu + 9Kč/hod příplatek za ztížené pracovní prostředí + 12,5% příplatek za noční směnumožnost záloh

Místo výkonu - Chrudim

Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.

Kontakt: Abzakovo - Hradec Králové 2
Veverková 1343
Hradec Králové

Telefon: 608 497 474
774722823

Místo práce: Chrudim

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 144 - 182 Kč/hodinu

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé