Operátor ve výrobě – 160 Kč/hod. Pardubice Semtín

Dělník ve výrobě 160 Kč/hod. Pardubice Semtín

Hledáme fyzicky zdatné pracovníky na pozici dělníka ve výrobě pro stabilní a rozvíjející se firmu s místem výkonu práce v Pardubicích (SEMTÍN).

Pracovní náplň:

  • práce s materiálem
  • odlakování kol za pomoci kyseliny sírové
  • čištění kol
  • pomocné práce v dílně

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost
  • spolehlivost, manuální zručnost
  • ochotu pracovat na tři směny po 8 hodinách

Nabídka:

  • práci pro stabilní a úspěšnou společnost
  • motivační mzdové ohodnocení
  • prémie za kvalitu práce, docházku, ochotu (cca 2.000 – 3.000/měsíc)
  • po zkušební době navýšení mzdy
  • možnosti záloh
  • příplatky za víkendové směny
  • základní mzda 160,–/hod + příplatky

Poznámka:

V případě, že Vás nabídka zaujala, odpovězte na tenhle inzerát nebo taky můžete zavolat na telefonní číslo +420 775 222 475 nebo zaslat Váš CV na email hradec@abzakovo.eu

Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.

Kontakt: Abzakovo - Hradec Králové
Veverkova 1343
500 02 Hradec Králové

Telefon: 775 222 475
608 497 474

Místo práce: Pardubice

Plat: 160 - 160 Kč/hodinu

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé