Operátor výroby Olomouc - nástupní mzda až 155 Kč/hod.

O firmě

Do prosperující společnosti s více než 50 lety zkušeností, která se díky technologii vstřikování plastů stala celosvětovým lídrem na trhu vyrábějící funkční komponenty do automobilů značek Volkswagen, BMW, Porsche,… hledáme vhodného kandidáta na pozici Operátor výroby.

Popis pozice

  • Obsluha menších vstřikolisů
  • Ruční kompletování součástek u vlastního stolu
  • Provoz na 2 směny
  • Zabezpečení balení dílů dle předpisu
  • Provádění předepsaných kontrol výrobků dle dokumentace

Vhodný kandidát jste pokud

  • Máte praxi v oboru (není podmínkou)
  • Manuální zručnost není problém
  • Váš přístup k práci je pečlivý a samostatný

Co Vám můžeme nabídnout

  • Zázemí stabilní firmy
  • Mladý kolektiv
  • Autobusová zastávka 100 m od firmy
  • Kompletní zaškolení
  • Možnost rychlého kariérního i finančního růstu
  • Nástupní mzda až 155 Kč/hod. + později individuální ohodnocení
  • Smlouva dohodou + po zaškolení možnost přechodu na HPP
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Možnost vyplacení záloh předem
  • Nástup ihned

Práce je vhodná i pro absolventy.

V případě zájmu neváhejte odpovědět na inzerát nebo zašlete svůj životopis na email: admin@abzakovo.eu . V případě dotazů volejte na tel. číslo 774 404 333.

Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.

Kontakt: Abzakovo - Brno
Trnitá 9
Brno

Telefon: 774 404 333
774 404 333

Místo práce: Olomouc

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 145 - 155 Kč/hodinu

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé