Picker v potravinách - Brno 148Kč/hod

Sháníš brigádu při škole, práci nebo máš spoustu času a můžeš chodit kdykoliv?Máme pro Tebe flexibilní brigádu, směny si můžeš volit podle sebe! Chceš chodit jenom o víkendu? Jenom ranní, nebo jenom odpolední směny?  Chceš chodit celý měsíc a nebo jenom jednou, když máš zrovna volno?  Vše záleží na Tobě! U nás si směny a pravidelnosti volíš sám!

Náplň práce:

  • kompletace zboží dle objednávkového listu
  • balení zakázek
  • práce se skenerem na čtení kódů
  • příprava zboží

Požadavky:

  • výpis z TR
  • platný potravinářský průkaz
  • věk min. 17 let
  • spolehlivost, příjemné chování

Nabízíme:

  • možnost záloh
  • dlouhodobá spolupráce
  • mzda 148,–/hod
  • stabilní zázemí
  • přátelsky kolektiv

V případě zájmu volejte 778 057 474 nebo se přímo zastavte u nás v kanceláři na adrese Trnitá 500/9 Brno. Tešíme se!

Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.

Kontakt: ABZAKOVO
Trnitá 500/9
602000 Brno

Telefon: 778 057 474

Místo práce: Brno

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Plat: 148 Kč/hodinu

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé