Pohodová brigáda v supermarketu Liberec 140.-kč/hod.

Máme pro Tebe flexibilní brigádu, směny si můžeš volit podle sebe

Chceš chodit jenom o víkendu? Jenom ranní, nebo jenom noční směny?Chceš chodit celý měsíc a nebo jenom jednou, když máš zrovna volno?Vše záleží na Tobě! U nás si směny a pravidelnosti volíš sám.

Pracovní náplň

  • Dle toho jaké oddělení si vyberete, máme pro Vás práci na PULTECH,
  • DOPLŇOVÁNÍ,POKLADNÍ, PEKÁRNA
  • práce jako doplňovač - kontrola etiket, doplňování zboží do regálů, práce s paleťákem
  • práce na pultě - doplňování a obsluha zákazníků
  • práce na pokladně- markování zboží, komunikace se zákazníky
  • práce na pekárně - doplňování pečiva, výpomoc pekařovi

Nabídka

  • Můžeme ti nabídnout klasické doplňování, pulty nebo práci na pokladně, pekárna
  • U všeho budeš komunikovat se zákazníky a se svým nadřízeným
  • Směny RANNÍ NEBO odpolední– případně celodenní
  • Základní mzda 140,–/hod
  • Příjemný kolektiv
  • Směny dle Tvojí potřeby
  • Možnosti záloh

Požadujeme

  • Spolehlivost a dochvilnost – domluvené směny je potřeba odchodit
  • Potravinářský průkaz – vystavuje obvodní lékař na počkání
  • Výpis z TR – na počkání ti ho vystaví na poště

Poznámka

Pokud máš zájem, odpověz nám přes inzerát nebo zavolej, naše koordinátorky ti se vším rádi poradí a domluvíme, kdy budeš moci nastoupit.

Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.

Kontakt: Abzakovo - Hradec Králové
Veverkova 1343
500 02 Hradec Králové

Telefon: 775 222 475
608 497 474

Místo práce: Liberec

Typ úvazku: vedlejší pracovní poměr

Plat: 140 - 140 Kč/hodinu

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé