Pokladní v supermarketu – Brno 148,-

Jsi spolehlivý pracant, máš rád kontakt s lidmi chceš vědět a zároveň se naučit, jak se pracuje v mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Tebe!  Sháníme totiž vhodné brigádníky na pozici – Pokladní v hypermarketu v Brně.

Nástup ihned, směny uvedeny u jednotlivých pozic.  V případě oboustranné spokojenosti dlouhodobá spolupráce jistá.  Přidáš se?

Náplň práce:

  • Markování zboží na pokladně
  • Komunikace s vedoucími a zákazníky
  • zodpovědnost za hotovost

Požadujeme:

  • Plnoletost
  • Potravinářský průkaz
  • Čistý TR
  • Spolehlivost
  • Zodpovědnost

Nabízíme:

  • Férové jednání
  • Možnost výběru směn
  • Možnost záloh
  • V případě oboustranné spokojenosti dlouhodobou spolupráci
  • Nástup IHNED

Pokud máš zájem, odpověz nám přes inzerát nebo zavolej, naše koordinátorky ti se vším rádi poradí a domluvíme, kdy budeš moci nastoupit.

PS: Doporuč nám kámoše a dostaneš odměnu 3000Kč za dohození!

Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.

Kontakt: Abzakovo - Brno
Trnitá 9
60200 Brno

Telefon: 778 057 474

Místo práce: Brno

Typ úvazku: vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 148 Kč/hodinu

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé