Pracovník ve výrobě - týdenní zálohy - 130,-/hod,- + příplatky

Hledáme šikovného pracovníka na pozici dělník ve výrobě pro stabilní firmu zaměřenou na lakování automobilových dílů.

Práce je vhodná pro muže i ženy.

Nástup IHNED

Směny:ranní 6–14odpolední 14–22

( časem i noční 22-06 )

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Skládání materiálu, navěšování a svěšování

  • Kontrola materiálu po nalakování

  • Udržování čistoty na pracovišti

POŽADUJEME:

  • Pečlivost, manuální zručnost

  • Na pozici Vás zaškolíme, vhodné i pro absolventy

  • spolehlivost

  • ochota pracovat na dvě směny (tři směny)

  • 18+

  • Výpis TR

NABÍZÍME:

  • práci pro stabilní a úspěšnou společnost

  • motivační mzdové ohodnocení

  • možnosti týdenních záloh

  • volné víkendy

  • mzda 130,–/hod + příplatky za docházku

  • Zaškolení na pozici

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhej nám zaslat svůj životopis.

hradec.abzakovo@abzakovo.eu, 774 722 823

Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.

Kontakt: Abzakovo - Hradec Králové 2
Veverková 1343
Hradec Králové

Telefon: 608 497 474
775 222 475

Místo práce: Břeclav

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 130 - 130 Kč/hodinu

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé