Pracovník pro výrobu svítidel (České Budějovice)

Hledáme brigádníky na výrobu svítidel a osvětlovacích soustav v Českých Budějovicích.

Náplň práce:

  • výroba svítidel, osvětlovacích soustav
  • občasná úprava svítidel v místě instalace

Požadujeme:

  • elektro vzdělání a vyhláška 50, paragraf min.6 výhodou
  • práce ve výškách
  • výpis z TR
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • ochotu pracovat

Nabízíme:

  • Pondělí - Pátek // 08.00-16.30 /7:00-15:30
  • možnost dlouhodobé spolupráci
  • práci v příjemném prostředí a kolektivu
  • možnost záloh
  • mzda 140 Kč/hod

V případě zájmu nás kontaktujte na tel : 774 222 236, 775 522 219, nebo email: zamestnani@abzakovo.eu a nebo se zastavte u nás v kanceláři na adrese Myslíkova 31, Praha 1 (PO až PÁ 9 – 16 hod.)

Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.

Kontakt: Abzakovo - logistka/doprava
Myslíkova 31
11000 Praha 1

Telefon: 774 222 236
774 222 236

Místo práce: České Budějovice

Typ úvazku: vedlejší pracovní poměr

Plat: 140 Kč/hodinu

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé