Servisní Technik až 200,–/hod.

Pro našeho významného klienta hledáme zaměstnance na pozici SERVISNÍHO TECHNIKA, s možností HPP po zaškolení.

Pracovní náplň:

  • montáž a servis průmyslových vrat a jednotlivých dílů
  • montáž a servis těsnících límců sekčních vrat
  • montáž a servis nakládacích ramp
  • servis a montáž elektropříslušenství vratové a nakládací techniky
  • opravy, výměny, nastavení a seřízení vratových systémů

Požadujeme:

  • řidičský průkaz skupiny B
  • montážní praxe výhodou
  • časovou flexibilitu, ochotu cestovat, spolehlivost, samostatnost
  • elektro vyhlášku 50 výhodou
  • vyučeni alespoň v oboru zámečník nebo elektrikář

Nabídka:

  • až 200 ,–/hod.
  • jednosměnný provoz, po-čt 7:30-16:15
  • mobilní telefon
  • notebook
  • dlouhodobá spolupráce
  • zaškolení od zkušených kolegů.

V případě zájmu posílejte své CV na brigady@abzakovo.eu nebo volejte na tel.: 774 222 839

Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.

Kontakt: ABZAKOVO-obchod

Telefon: 774722833
774222839

Místo práce: Středokluky

Plat: 200 - 200 Kč/hodinu

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé