Skladník - Řidič VZV 170 Kč/hod

Do mezinárodní společnosti hledáme skladníky a řidiče VZV. Nástup možný ihned.

Náplň práce:Práce s VZV, retrakem a NZVNaskladňování a vyskladňováníPráce se skladovým terminálemZajištění související dokumentace a evidenceSměny ranní a odpolední (5:00 – 13:00), (10:00-18:00), (13:00-21:00), (17:00-03:00)

Požadujeme:Zkušenosti na VZV, retrakuPraxi ve skladu na pozici skladník či administrativní podporaPrůkaz VZVManuální zručnostOchota, odpovědnost a spolehlivostČasová flexibilitaČistý trestní rejstřík

Nabízíme:Pracoviště v BrněMzdové ohodnocení 170 Kč/hod.Stabilní zázemíDlouhodobou spolupráci

Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.

Kontakt: Abzakovo - Hradec Králové 2
Veverková 1343
Hradec Králové

Telefon: 608 497 474
775 222 475

Místo práce: Brno

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé