Supervisor/mistr výroby Rychnov nad Kněžnou od 40 000 Kč/měsíc

Česká firma hledá nové kolegy pro stabilní zaměstnání na pozici Supervisora/mistra výroby.

Nástup možný ihned!

Náplň práce:

  • odpovědnost za plynulost výroby na daném výrobním úseku
  • vedení přidělené části směny
  • hlídání plánu výroby, kontrola výrobků
  • zaškolování nových kolegů
  • zajištění výrobního procesu ve dvousměnném provozu
  • kontrola postupů
  • spolupráce s oddělením kontroly a interní logistiky
  • spolupráce při zavádění nápravných opatřen
  • motivování zaměstnanců, dodržování BOZP a PO týmu

Požadujeme:

  • technická zdatnost podmínkou
  • znalost práce na PC
  • komunikační a organizační schopnosti
  • zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • první měsíce kompletní zaškolení na všech úsecích společnosti
  • základní mzda 35 000 Kč, v případě praxe a zkušeností po dohodě
  • přátelský kolektiv
  • možnost se kariérně a profesně rozvíjet v rámci celé společnosti
  • firemní akce a teambuildingy, kulturní a sportovní akce
  • vzdělávací programy, 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování, příspěvek na sportovní vyžití
  • sick days, family day
  • jeřábnické a VZV zkoušky
  • pracovní doba na dvě směny (5.30-13.45, 13.45-22), víkendy volné

V případě, že Vás nabídka zaujala, odpovězte na tenhle inzerát nebo taky můžete zavolat na telefonní číslo +420 775 222 475 popř. zaslat Váš CV na email hradec@abzakovo.eu.

Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.

Kontakt: Abzakovo - Hradec Králové
Veverkova 1343
500 02 Hradec Králové

Telefon: 775 222 475
608 497 474

Místo práce: Rychnov nad Kněžnou

Plat: 40000 - 4000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé