Vedoucí skladu Říčany - 35 000 Kč/měsíčně

Požadujeme:

•    zkušenosti s vedením týmu ve skladě•    organizační schopnosti•    trestní bezúhonnost•    spolehlivost a pracovitost•    zájem o dlouhodobou spolupráci•    chuť do práce a učit se novým věcem

Pracovní náplň:

•    řízení chodu skladových činností•    vedení skladu a týmu skladníků•    spolupráce na aktivitách v rámci neustálého zlepšování•    kontrola výkonnosti•    dozor nad dodržováním pravidel BOZP a ŽP

Nabízíme:

•    přátelské chování•    zázemí stabilní a prosperující společnosti•    mzda od 35 000/měsíc•    benefity•    možnost karierního růstu•    možnost záloh

Hledáme zkušeného vedoucího skladu, který hledá dlouhodobou pravidelnou spolupráci a nevadí mu směny v noci, které jsou: 19:00 – 3:30.

Jde se do práce v pondělí večer a končí v sobotu ráno. JEN NOČNÍ PROVOZ.

Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.

Kontakt: Abzakovo - agentura
Myslíkova 31

Místo práce: Říčany

Plat: 35000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé