Zámečník/ce - Svářeč/ka 180 – 260 Kč/hod. Hořice

Do přátelské rodinné firmy v Hořicích hledáme nové kolegy na pozici zámečník/ce – svářeč/ka. Nástup možný ihned!

Náplň práce:

  • různorodá výroba polotovarů v kusové výrobě podle výkresové dokumentace
  • rozměření a umístění polotovarů na základový materiál
  • nabodování, kontrola rozměrů, zavaření; manipulace s polotovary a výrobky pomocí mostového jeřábu

Co požadujeme:

  • vyučení v obor, případně praxe- výhodou
  • svářečský certifikát ČSN EN ISO 9606-1 na metodu 135 (svařování el. Obloukem v ochranném plynu) výhodou
  • orientace ve výkresové dokumentaci, oprávnění na obsluhu mostového jeřábu výhodou
  • spolehlivost a pracovitost, fyzickou zdatnost
  • chuť se učit novým věcem
  • zkušenost s obdobnou pracovní pozicí výhodou
  • práce v jednosměnném provozu (6-14.45)

Co nabízíme:

  • mzdu odpovídající získaným pracovním zkušenostem, dovednosti a praxi
  • po zaškolení pracovní poměr na dobu neurčitou
  • příspěvek na telefon, na penzijní pojištění, čištění oděvu, týden dovolené navíc,
  • závodní stravování s příspěvkem,
  • příspěvek na dovolenou, na sportovní, zdravotní a kulturní účely,
  • měsíční výkonnostní a roční věrnostní odměny

Poznámka:

V případě zájmu zašlete svůj životopis nebo nás kontaktujte na tel.: 775 222 475 email: hradec@abzakovo.eu

Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.

Kontakt: Abzakovo - Hradec Králové
Veverkova 1343
500 02 Hradec Králové

Telefon: 775 222 475
608 497 474

Místo práce: Hořice

Plat: 180 - 260 Kč/hodinu

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé