Zkušený řidič retraku – 170,-/hod + příplatky – Hradec Kr.

Do stabilní společnosti, zaměřenou na internetový prodej hledáme skladníka/řidiče retraku.Nástup možný ihned.

Náplň práce:• Práce s VZV, retrakem• Naskladňování a vyskladňování• Práce se skladovým terminálem• Zajištění související dokumentace a evidence• Směny ranní a odpolední (6-14:30) – (14:30-22) – směny je možné upravit

• Požadujeme:• Zkušenosti na retraku• Praxi ve skladu na obdobné pozici• Průkaz retrak• Manuální zručnost• Ochota, odpovědnost a spolehlivost• Čistý trestní rejstříkNabízíme:• Pracoviště v Hradci Králové• Mzdové ohodnocení 170 Kč/hod. + po zkušební době navýšení mzdy• Příplatky za odpolední a víkendové směny• Stabilní zázemí• Dlouhodobou spolupráci• Týdenní zálohy• Férový přístup

Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.

Kontakt: Abzakovo - Hradec Králové 2
Veverková 1343
Hradec Králové

Telefon: 608 497 474
775 222 475

Místo práce: Hradec Králové

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 170 - 200 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé